Dva zlata, srebro, bronca i dva državna rekorda drugog dana nastupa naših atletičara u Sharjahu

Iznimno uspješan drugi dan nastupa naših atletičara na IWAS Svjetskim igrama u Sharjahu završio je sa osvojene dvije zlatne medalje, srebrom i broncom te dva državna rekorda.

Ivan Katanušić je u kategoriji F62/63/64 pobijedio u bacanju kugle sa 15,35 metara. Matija Sloup pobjednik je u bacanju kugle u kategoriji F40/41 sa odličnih 9,68 metara dok je u istoj disciplini Vladimir Gašpar osvojio 2. mjesto sa rezultatom 8,14 metara. Brončanu medalju sa novim državnim rekordom osvojila je Ana Gradečak u kategoriji F40/41 u bacanju kugle sa 6,07 metara. Državni rekord postavila je i Eva Blažević u kategoriji F56 u bacanju koplja sa 13,02 metra sa čime je završila na petom mjestu. Eva je ranije nastupila i u bacanju diska gdje je sa 12,90 metara osvojila 6. mjesto.